piątek, 19 czerwca 2015

REPAGEN NOIR COOLING- zabieg przeciwzmarszczkowy z kawiorem, Hema' Tite i komórkami macierzystymi

Repagen Noir Cooling to zabieg dla skór dojrzałych, z wyraźną utratą elastyczności, wymagających intensywnego odżywienia i poprawy napięcia. Skutecznie przeciwdziała oznakom upływającego czasu, chroniąc skórę przed fotostarzeniem.

Kawior oraz komórki macierzyste pochodzące z czarnych winogron, połączone wraz z rewolucyjną substancją Hema' Tite, to luksusowa pielęgnacja antystarzeniowa.


Repagen Noir Cooling uosabia najnowszą wiedzę z zakresu badań nad zapobieganiem starzeniu się skóry i przy zastosowaniu rewolucyjnych, innowacyjnych technik przeciwdziała najistotniejszym czynnikom wywołującym ten proces. Tajemnica jego działania tkwi we współdziałaniu 3 komponentów:
  • ekstraktu z kawioru
  • komórek macierzystych z czarnych winogron
  • ekstraktu mineralnego Hema' Tite
Ten kompeks substancji aktywnych jest innowacyjnym odkryciem badań prowadzonych przez firmę KLAPP Cosmetics i został wykorzystany w serii REPAGEN NOIR, aby skutecznie przeciwdziałać oznakom upływającego czasu i bezpośrednio chronić skórę przed fotostarzeniem i uszkodzeniem przez promienie UV. REPAGEN NOIR to luksusowa pielęgnacja antystarzeniowa, na którą zasługuje Twoja skóra.

Repagen Noir to zabieg dla każdego rodzaju skóry:

- walka ze skutkami upływającego czasu
- działanie intensywnie nawilżające
- ochrona skóry przed fotostarzeniem się
- poprawa funkcji ochronnej skóry

Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg setowy Repagen Noir Cooling:


PRZEBIEG ZABIEGU:

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO ZABIEGU
Skóra twarzy zostaje zmyta mleczkiem, a następnie stonizowana przy użyciu kosmetyków z linii Clean & Active.

2. PEELING
Na skórę twarzy zostaje nałożony Exfoliator, który posiada funkcję peelingu. Następnie odbywa się krótki masaż twarzy, szyi i dekoltu. Ewentualne resztki peelingu zostają usunięte wacikami nasączonymi tonikiem.

3. KONCENTRAT
Na skórę zostaje nałożony koncentrat w formie żelu. Wspomaga on procesy regeneracyjne skóry, nawilża oraz dostarcza jej substancji odżywczych.

4. MASKA GIPSOWA
Przed nałożeniem chłodzącej maski gipsowej zaaplikowany zostaje w niewielkiej ilości Finish Care- krem o konsystencji żelu, który dostarcza skórze substancji odżywczych, napina kontury twarzy oraz chroni skórę przed fotostarzeniem. Na cienką warstwę kremu położona zostaje gaza, a następnie gipsowa maska, która pozostaje na twarzy około 15 minut. Na koniec maska zostaje zdjęta razem z gazą, a ewentualne resztki usunięte ciepłymi kompresami.

5. KREM
Etapem końcowym jest nałożenie pozostałej części Finish Care, a następnie wykonanie masażu twarzy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz