wtorek, 16 czerwca 2015

HYALURONIC MULTIPLE EFFECT- maksymalny efekt odmłodzenia

Innowacyjny zabieg firmy Klapp Cosmetics Hyaluronic Multiple Effect to niezwykła, wielokierunkowa pielęgnacja przeznaczona dla każdego typu cery w każdym wieku. 


Skoncentrowane substancje aktywne bazują na nisko- i wysokocząsteczkowym kwasie hialuronowym, a jego postać liposomowa umożliwia kumulowanie wilgoci w głębokich warstwach naskórka przez długi czas. Efekt ten wspierany jest obecnością substancji Pentavitin w 100% pochodzenia roślinnego również generującej wilgoć w przestrzeniach międzykomórkowych. Dzięki tak osiągniętemu efektowi optymalnego nawilżenia kompleks Antarcticine zawierający glikoproteinę z dna oceanu pozytywnie wpływa na pobudzenie syntezy kolagenu typu I i IV. Lumiskin to wysoce aktywny kompleks trójglicerydów blokujący tyrozynazę, a tym samym zapobiegający hiperpigmentacji doskonale współdziałający z alfa-arbutyną. Ponadto w linii wykorzystano bogactwo takich substancji aktywnych jak: olej jojoba, wyciąg z nasion winogron, ekstrakt z alg, skwalen co zdecydowanie przyczynia się do poprawy stanu skóry oraz jej rewitalizacji.


EFEKTY ZABIEGU:

- długotrwałe nawilżenie i wygładzenie naskórka
- rozjaśnienie przebarwień
- zniwelowanie szorstkości i łuszczenia
- wypełnienie zmarszczek i bruzd
- uelastycznienie skóry
- wzmocnienie konturów twarzy
- detoksykacja
- dobrze tolerowany przez skóry tłuste i mieszane


Zapraszamy do salonu Laserique za zabieg setowy Hyaluronic Multiple Effect:


PRZEBIEG ZABIEGU:

1. OCZYSZCZENIE
Skóra twarzy, szyi i dekoltu zostaje oczyszczona mleczkiem i tonikiem bezalkoholowym z linii Clean & Active.

2. MICRO PEELING
Peeling po nałożeniu na skórę zostaje delikatnie rozmasowany, a następnie zmyty ciepłą wodą.

3. BUBBLE MASK
Na skórę twarzy, szyi i dekoltu zostaje nałożona cienka warstwa maski i pozostawiona na około 10 minut. W tym czasie maska przyjmie konsystencję pianki. Następnie maska zostaje zmyta ciepłą wodą, a skóra przemyta tonikiem.

4. HYALURONIC CONCENTRATE
Koncentrat zostaje nałożony na skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie rozmasowany i pozostawiony na kilka minut.

5. MASSAGE JELLY
Na skórę twarzy, szyi i dekoltu zostaje nałożony chłodzący żel, na którym zostaje wykonany masaż. Po zakończeniu masażu pozostałość żelu zostaje zmyta wodą, a skóra przemyta tonikiem.

6. FINISHING CARE
Na zakończenie zabiegu w skórę twarzy, szyi i dekoltu zostaje delikatnie wmasowany krem. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz