piątek, 12 czerwca 2015

CUVEE PRESTIGE - eliksir młodości

Cuvee Prestige to luksusowa pielęgnacja dla każdego typu cery po 35 r.ż. oparta na unikatowym i wyjątkowym w swojej kompozycji składzie. Łączy ona substancje anti-aging naturalnego pochodzenia z odkryciami naukowymi w technologii high-tech.

Sekret tkwi w unikalnej kompozycji wyselekcjowanego ekstraktu królewskich winogron, które są zarezerwowane dla produkcji najdelikatniejszych win musujących we Francji oraz innowacyjnego aktywatora skóry QT40.

Skomponowane w odpowiednich proporcjach wpływają na: pobudzenie syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego, detoksykację komórek, ochronę ścian naczyń krwionośnych, wspomaganie procesu regeneracji naskórka i skóry właściwej.

Od momentu pierwszego zastosowania kosmetyków Cuvee Prestige dostarczysz skórze zastrzyk młodości i niemal natychmiast doznasz niepohamowanego odczucia rozkoszy.


Efekty stosowania zabiegu Cuvee Prestige:
- redukcja podbródka
- wypełnienie policzków
- wypełnienie bruzd nosowo- policzkowych
- wypełnienie "lwiej zmarszczki"
- poprawa owalu twarzy
- zwiększenie poziomu nawilżenia
- nadanie jędrności i elastyczności
- rozświetlona i zrelaksowana skóra


Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg setowy CUVEE PRESTIGE Treatment Set.

PRZEBIEG ZABIEGU:

ETAP 1
W celu gruntownego oczyszczenia zastosowany zostaje Facial Cleansing Mousse 2 in 1 oraz Tonic without Alcohol z linii Clean & Active.

ETAP 2
Na skórę twarzy, szyi i dekoltu nałożona zostaje obficie Sparkling Mask, która po kilku minutach przyjmie konsystencję pianki. Po wchłonięciu się maski skóra zostaje zmyta letnią wodą przy użyciu kompresówki. Maska oczyszcza skórę i przygotowuje ja do aplikacji kolejnych preparatów pielęgnacyjnych.

ETAP 3
Luminous Serum Concentrate zostaje delikatnie wmasowane w skórę twarzy. Serum intensywnie odżywia skórę, pozostawia ją odświeżoną i nawilżoną.

ETAP 4
Moisturising Peptide Mask nałożona zostaje na twarz i delikatnie dociśnięta palcami. Po 20-30 minutach maska zostaje zdjęta w całości, a ewentualne pozostałości żelu wmasowane zostają w skórę. Dzięki bogactwu naturalnych składników maska doskonale odżywia, nawilża i relaksuje skórę.

ETAP 5
Na skórze twarzy wykonany zostaje delikatny masaż z użyciem Cocoon Foam. Ewentualne pozostałości usunięte zostają ciepłym kompresem. Maska dzięki swojej lekkiej konsystencji pianki relaksuje i odpręża.

ETAP 6
Na zakończenie na skórę twarzy zastosowany zostaje i delikatnie wmasowany 24H Cream Mousse.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz