poniedziałek, 15 czerwca 2015

Rewolucyjna odżywka do paznokci IBX SYSTEM

IBX SYSTEM to nowy, rewolucyjny produkt marki Famous Names dostępny w naszym salonie!


PREPARAT CHRONI TWOJE PAZNOKCIE

IBX Repair to intensywny zabieg naprawczy, przeznaczony w szczególności do odbudowy paznokci osłabionych i zniszczonych w wyniku długotrwałego noszenia i usuwania stylizacji (kiedy się łuszczą, rozdwajają i są cienkie jaki papier). Działa jak dodatkowa tarcza ochronna paznokci dla osób noszących stylizacje żelowe/ hybrydowe na co dzień. 
IBX Repair redukuje również bruzdy, niedoskonałości i uszkodzenia naturalnej płytki paznokciowej, t.j. pękanie, rozwarstwienia lub łuszczenie wolnej krawędzi, a także tzw. "białe plamki". Wzmacnia naturalne paznokcie, pozwalając im rosnąć.

PREPARAT WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE

IBX to wnikający do wnętrza płytki preparat wzmacniający, który łączy ze sobą górne jej warstwy, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową lub inną. 
IBX stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie- sprawia, że rosną one mocniejsze, dłuższe i piękniejsze. Odzyskują piękny, naturalny połysk i zdrowy wygląd.
Zapraszamy do salonu Laserique na kurację IBX SYSTEM:
Jeżeli paznokcie są mocno uszkodzone proponujemy kurację IBX raz w tygodniu do momentu, aż kondycja paznokci ulegnie widocznej poprawie. Następnie zalecamy stosowanie zabiegów IBX co dwa i co trzy tygodnie, aby wzmocnić płytkę i utrzymać ją w dobrym stanie. Odżywkę IBX można stosować również pod stylizacje hybrydowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz