środa, 1 lipca 2015

Manicure hybrydowy

Szukasz sposobu na trwały i nieszkodliwy manicure? Masz dość lakierów, które odpryskują i odbarwiają płytkę? Manicure hybrydowy będzie zabiegiem dla Ciebie! 


Zabieg polega na połączeniu tradycyjnego manicure z malowaniem paznokci lakierożelem, który łączy w sobie cechy tradycyjnego lakieru do paznokci oraz właściwości żelu.
Zabieg zaczyna się od przygotowania i opiłowania płytki, wycięcia skórek (manicure klasyczny) lub odsunięcia skórek drewnianym patyczkiem (manicure biologiczny). Dodatkowo płytka paznokcia zostaje zmatowiona bloczkiem polerującym. Następnie po odtłuszczeniu płytki cleanerem na płytkę zostaje nałożona specjalna przezroczysta baza (Base Coat), którą utwardza się w świetle lampy UV. Następnie na płytkę nakłada się warstwy koloru, a na zakończenie nabłyszczającą warstwę Top Coat. Każdą warstwę z osobna utwardza się w świetle lampy UV.


Manicure hybrydowy nie tylko poprawia wygląd dłoni, ale również delikatnie wzmacnia płytkę paznokciową, umożliwiając utrzymanie długich paznokci. Paznokcie są błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Manicure hybrydowy wykonuje się błyskawicznie – bez konieczności suszenia paznokci, i jest on niezwykle trwały – dłonie wyglądają nienagannie nawet przez dwa tygodnie.
Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich zdobień na paznokciach- wtapianie cyrkonii, drobnych ozdób, naklejanie ozdobnych tasiemek, malowanie wzorków czy przyklejanie ozdobnych pyłków i brokatu. 
Do usunięcia hybrydy używa się acetonu, który wstępnie rozpuszcza warstwę lakierożelu. Pozostałość produktu zdejmuje się drewnianym patyczkiem.
W salonie Laserique pracujemy na produktach marki CND Shellac, Cuccio, OPI oraz Indigo. W najbliższym czasie będziemy prezentować Państwu zdjęcia paznokci pomalowanych lakierami hybrydowymi w naszym salonie! :)

www.laserique.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz