poniedziałek, 8 lutego 2016

REPAGEN EXCLUSIVE- globalna pielęgnacja anti- aging

Przedstawiamy Państwu nowość w naszym salonie- zabieg setowy Repagen Exclusive przeznaczony dla cer dojrzałych, charakteryzujących się utratą jędrności i elastyczności, a także licznymi zmarszczkami i bruzdami. Zabieg idealnie sprawdzi się w przypadku skór normalnych, mieszanych, suchych, wymagających regeneracji, po 45 r.ż.


Skuteczność preparatów oparta jest na zawartości innowacyjnego kompleksu Repagen, składającego się z: ASC III, kwasu hialuronowego, Argireline, retinolu oraz DMAE- substancji dającej efekt liftingu poprzez zwiększenie napięcia mięśniowego. Zabieg pobudza procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, długotrwale nawilża i wygładza naskórek, wypełnia zmarszczki i bruzdy oraz wyrównuje koloryt skóry widocznie ją rozświetlając. Wyjątkowość tego zabiegu setowego polega na wykorzystaniu odpowiednio skomponowanego zestawu kwasów oraz różnych stężeń kwasu salicylowego.


PRZEBIEG ZABIEGU:

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO ZABIEGU
Demakijaż z zastosowaniem produktów z linii Clean & Active: Lotion oraz Tonic without Alcohol oraz zabezpieczenie okolic oczu płatkami kosmetycznymi.

2. MASKA
Aplikacja Peel Mask na twarz, szyję i dekolt. Po 15 min. na warstwę maski nałożona zostaje Facial Mask, osobno przygotowana na twarz oraz na szyję i dekolt- możliwe wystąpienie odczucia ciepła i delikatnego pieczenia podczas oddziaływania na skórę kwasu salicylowego. Po 15 minutach maska zostaje zdjęta w całości, a skóra zmyta chłodnym kompresem i stonizowana przy użyciu Tonic without Alcohol z linii Clean & Active.

3. KONCENTRAT
Concentrate wprowadzony zostaje w skórę twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu manupresury. Preparat bogaty w substancje aktywne oraz Repagen Complex stymuluje w głębi skóry produkcję kolagenu.

4. MASKA
Na skórę twarzy nałożona zostaje maska w płacie Facial Patch, a na szyję i dekolt Cream Mask. Maski pozostawione zostają na 10- 15 minut.

5. ZAKOŃCZENIE
Facial Mask zostaje zdjęta z twarzy, a Cream Mask rozmasowana wilgotnymi dłońmi na skórze szyi, dekoltu i twarzy oraz pozostawiona do całkowitego wchłonięcia.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz