poniedziałek, 1 lutego 2016

BODY BANDAGE COFFE- zabieg ujędrniająco- wyszczuplający z bandażowaniem ciała

Ujędrniający zabieg owijania ciała wykorzystujący bandaże z linii Alternative Medical napina oraz energetyzuje skórę ciała. Dodatkowym efektem zabiegu jest wspomaganie redukcji cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej dzięki kofeinie i wyciągowi z tygrysiej trawy (centella asiatica) zawartym w bandażach Body Bandage Coffe.

Peeling z soli morskiej z linii Thalmarin- Thalasso by Klapp wykonany podczas zabiegu działa oczyszczająco na skórę, usuwa obumarłe komórki naskórka. Naturalna sól morska działa ponadto detoksykująco, co dodatkowo wspomaga walkę z cellulitem.

Peeling z soli morskiej- substancje aktywne:
- sól morska (minerały)
- algi laminaria digitata

Działanie kofeiny:
Kofeina stymuluje przemianę materii i przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość, nadaje skórze elastyczność i miękkość. Stosowana w preparatach antycellulitowych i wyszczuplających przyspiesza proces lipolizy- rozkładu trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych, popularnie zwanym procesem spalania tłuszczu.


EFEKTY ZABIEGU:
- przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
- poprawa jędrności skóry
- redukcja objawów cellulitu
- zmniejszenie obwodu ud, pośladków i brzucha
- jedwabiście gładka i napięta skóra
- detoksykacja
- drenaż płynu tkankowego
- pobudzenie mikrokrążenia

PRZEBIEG ZABIEGU:

1. MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE
Zabieg rozpoczynamy masażem napinającym, zwiększającym ukrwienie i dotlenienie masowanych tkanek. Dzięki takiemu efektowi będzie możliwe szybsze pozbycie się szkodliwych produktów przemiany materii oraz polepszenie trofiki tkanek.

2. PEELING Z SOLI MORSKIEJ
Po zakończeniu masażu na skórze zostaje rozprowadzony i rozmasowany peeling z soli morskiej- Exfoliating Marine Salt. Następnie peeling zostaje zmyty ciepłymi kompresami.

3. BANDAŻE
Nogi wraz z pośladkami i brzuchem zostają owinięte bandażem Body Bandage Coffe. Następnie całe ciało zostaje szczelnie owinięte folią termiczną i pozostawione na ok. 20 minut. Więcej o innych zabiegach pielęgnacyjnych Klapp Cosmetics wykonywanych w naszym salonie znajdziesz na: www.laserique.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz