środa, 2 września 2015

THALMARIN- zabieg oczyszczająco- nawilżający dla skóry tłustej i mieszanej

Thalmarin Thalasso by Klapp to linia witaminowo- mineralna zawierająca naturalne substancje aktywne zawarte w głębinach oceanu. Koncepcje zabiegowe Thalmarin zawierają najważniejsze pierwiastki śladowe, algi, ekstrakty z muszli ostryg jak i wodę morską. Skóra po zabiegu jest nawilżona, ujędrniona i zregenerowana.

 

Zabieg Thalmarin jest bogatym źródłem aminokwasów, protein, witamin i minerałów przyspieszających odnowę komórkową. Zwalcza podrażnienia, reguluje mikrocyrkulację krwi i niezwykle skutecznie zapobiega szkodliwym efektom działania wolnych rodników. Wykazuje silne działanie nawilżające, ujędrniające i napinające łącząc jednocześnie hydrolizowaną elastynę morską z kolagenem. Jedwab morski i ekstrakt z pereł spowalniają proces starzenia się skóry. 

Efekty zabiegu:
- głębokie nawilżenie naskórka
- poprawa jędrności i elastyczności skóry
- redukcja stanów zapalnych
- regeneracja komórek
- spłycenie drobnych zmarszczek i bruzd
- dezaktywacja wolnych rodników
- wyrównanie kolorytu skóry

PRZEBIEG ZABIEGU:

1. Przygotowanie skóry
Wykorzystując mleczko kosmetyczne z linii Clean & Active skóra zostaje oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości makijażu.

2. Peeling
Połączenie olejów roślinnych z solą morską i algami zapewnia gruntowne oczyszczenie skóry.

3. Terapia ampułkowa
Wmasowanie w skórę ampułki ESSENCE połączone z liofilizowaną wodą morską wspomaga odbudowę kolagenu i przemianę komórkową.

4. Maska
Na skórę twarzy nałożona zostaje maska alginatowa.

5. Masaż
Masaż wykonany na bazie FLUID HYDDRO MASSAGE poprawia znacznie stopień nawilżenia naskórka.


Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg setowy Thalmarin. Polecane jest wykonanie kuracji składającej się z 3 zabiegów w 10- dniowych odstępach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz