piątek, 28 sierpnia 2015

X-TREME HYALURON INFUSION- liftingujący zabieg nawilżający dla skóry dojrzałej

Linia X-TREME to linia dla skór dojrzałych i odwodnionych, wymagających intensywnej regeneracji na skutek zmian hormonalnych związanych z wiekiem. Głęboko pobudza skórę, zwiększając produkcję kolagenu, redukuje zmarszczki i delikatnie napina.

Wiodące składniki aktywne:
- kwas hialuronowy nano - retard
- delikatne proteiny jedwabiu
- oleje roślinne
- witaminy A, E i F
- ekstrakt z nasion szarłatu, irysa
- enzymy z Bacillus Ferment

Zabieg X-TREME HYALURON INFUSUION pomaga skórze uzupełnić i tworzyć nowe zasoby wilgoci poprzez trwałe dostarczenie jej kwasu hialuronowego, najważniejszego składnika gromadzącego wodę i pozwalającego zachować odporność tkanki. Dzięki zastosowanym składnikom skóra jest gładka, miękka i elastyczna, a zmarszczki ulegają zmniejszeniu. W zabiegu została wykorzystana specjalna technika nakładania bandaży, w celu wzmocnienia konturów twarzy. Po zakończeniu zabiegu naskórek otula cienka błonka wygładzająca i chroniąca cerę przed utratą wilgoci i przed szkodliwym wpływem środowiska.


PRZEBIEG ZABIEGU:

1. Demakijaż
Skóra twarzy, szyi i dekoltu zostaje oczyszczona za pomocą mleczka do demakijażu z linii Clean & Active.

2. Peeling
Na skórze poddanej zabiegowi zostaje delikatnie rozmasowany Micro Peeling i pozostawiony do wchłonięcia na ok. 2-5 min. Reszta peelingu zostaje zmyta ciepłym kompresem, a skóra zostaje stonizowana tonikiem bezalkoholowym z linii Clean & Active.

3. Serum
Na skórę za pomocą manupresury zostaje zaaplikowane serum Retard Gel zawierające nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy.

4. Maska (step 1)
Na skórę twarzy zostaje nałożona gruba warstwa maski Intensive Cream Step 1 zawierająca wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy. Następnie na twarz zostają nałożone bandaże podtrzymujące owal twarzy (usta i oczy również są zakryte).

5. Maska (step 2)
Na bandaże zostaje nałożona kolejna maska Intensive Cream Step 2 i delikatnie dociskana do skóry przez ok. 10 min. Po tym czasie bandaże zostają usunięte.

6. Masaż
Na masce, która pozostała na twarzy zostaje wykonany masaż.


Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg setowy X-TREME Hyaluron Infusion.
Więcej o zabiegach pielęgnacyjnych Klapp Cosmetics na naszej stronie internetowej:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz