piątek, 7 sierpnia 2015

BEAUTIFUL EYES- zabieg na skórę okolic oczu

Brak odpowiedniego nawilżenia, natłuszczenia, odżywienia a w konsekwencji utrata elastyczności i jędrności to największe problemy skóry okolic oczu po 35 roku życia. Nowością wykorzystaną w zabiegu jest wyselekcjonowany z ekstraktu pomarańczy D- limonen- niezwykle silny antyoksydant, a zarazem substancja hamująca aktywność elastazy niszczącej włókna strukturalne skóry. Podany jest on w formie aksamitnych płatków hydrożelowych aplikowanych na dolną powiekę. Pozostałe preparaty wykorzystane podczas zabiegu charakteryzuje bogactwo substancji aktywnych wyrównujących niedobory skóry. Należą do nich kompleks DNA- marine w postaci ekstraktu z kawioru, NNKT w formie olejów roślinnych, witaminy A, E, C oraz panthenol i alantoina. Zabieg skierowany jest do osób mających problem z nadmierną suchością skóry okolic oczu wynikającą z postępującego procesu starzenia się skóry.


Wskazania do zabiegu:
- skóra sucha, odwodniona
- skóra z widocznym procesem starzenia
- skóra wymagająca intensywnego nawilżenia
- skóra wymagająca regeneracji

Efekty zabiegu:
- długotrwałe nawilżenie
- poprawa elastyczności i jędrności skóry
- wspomaganie regeneracji

Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg pielęgnacyjny okolic oczu. Można go wykonywać 1-2 razy w tygodniu jako osobny zabieg lub jako dodatek przy zabiegu na twarz.


Maska z witaminą A na okolice oczu.

Maska o lekkiej konsystencji oparta na bazie silnie działającego masła shea. Wzbogaco­na DNA-marine i unikalnym kompleksem z kawioru, witamin i naturalnych czynników nawilżających. Redukuje zmarszczki, wygładza i rozjaśnia skórę. Idealna do wrażli­wych obszarów wokół oczu wymagających regeneracji, odżywienia i naprężenia. Stanowi doskonałą pielęgnację na noc. 

Maska z wit. A- substancje aktywne: 

- witaminy: A, E, C, 
- DNA-marine, 
- masło shea, 
- olej sojowy, 
- olej słonecznikowy, 
- alantoina, 
- panthenol, 
- skwalen.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz