środa, 23 grudnia 2015

CAVIAR POWER- zabieg kawiorowy

Nowość w naszym salonie! Zabieg kawiorowy do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie dla skóry suchej, zestresowanej i wymagającej regeneracji.


Zalety zabiegu Caviar Power:

- skuteczna kuracja przeciwstarzeniowa
- działanie intensywnie nawilżające
- stymulacja syntezy kolagenu
- wiązanie wody w naskórku

Innowacyjna linia pielęgnacyjna, która łączy w swojej recepturze delikatną energię substancji aktywnych z ekskluzywnością stosowanych preparatów i komfortem uczestnictwa w zabiegu. Skóra sucha, zestresowana, dojrzała- wymagająca regeneracji znajdzie w zabiegu kawiorowym sojusznika w walce o wydobycie z niej blasku i naturalnego piękna. Wysokowartosciowy kompleks substancji aktywnych DNA-marine, wyodrębniony z ikry rybiej, intensywnie nawilża i stanowi idealną substancję odmładzającą. Ekstrakt z kawioru uruchamia funkcje regenerujące. Naturalne bio-peptydy wpomagają wymianę komórek, panthenol, kwas hialuronowy, ekstrakt z hydrolitów wpływają pozytywnie na gospodarkę wodną skóry. Wynikiem synergii składników jest skóra promieniująca świeżością i witalnością.

PRZEBIEG ZABIEGU:

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO ZABIEGU
Zmycie twarzy mleczkiem, zastosowanie toniku oraz zabezpieczenie okolic oczu płatkami kosmetycznymi.

2. PEELING
Na skórę nałożony zostaje peeling, a następnie odbywa się krótki masaż twarzy, szyi i dekoltu. Pozostałości peelingu są zmywane ciepłą wodą, a skóra zostaje przetarta wacikami nasączonymi tonikiem bezalkoholowym.

3. KONCENTRAT
Kompleks substancji aktywnych z utrzymującym w skórze wilgoć Hydrolite, który jest odpowiedzialny za podniesienie hydratyzacji skóry. Żel DNA ma na celu pobudzenie mechanizmów naprawczych w wypadku lekkich uszkodzeń cery oraz wpływa pozytywnie na właściwości antystarzeniowe skóry. Znikają drobne zmarszczki mimiczne. Skórę przez dłuższy czas cechuje gładki wygląd. Koncentrat ten wprowadzony zostaje za pomocą manupresury.

4. MASKA
Nałożona zostaje łagodna maska kremowa do natychmiastowego wyrównania nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, a następnie pozostawiona na 15-20 minut.

5. MASAŻ
Wykonany zostaje klasyczny masaż 20- minutowy na wcześniej położonej masce kremowej. Na zakończenie skóra zostaje osuszona chusteczkami.


Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg setowy CAVIAR POWER. 


Dla uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie pielęgnacji w serii 3 zabiegów powtarzanych w odstępach 10- dniowych. W celu podtrzymania efektu należy wykonywac zabiegi 1 raz w miesiącu przez okres trzech miesięcy. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza