wtorek, 5 maja 2015

SENSITIVE TIME- zabieg wyciszający z Beta Glucanem

Preparaty kosmetyczne z linii Beta Glucan przeznaczone są do osób z cerą nadwrażliwą i alergiczną, u których został przekroczony próg tolerancji skóry na czynniki zewnętrzne. Podstawowy składnik oferowanych produktów Beta Glucan pozyskiwany z grzybów Shitake określanych w medycynie Dalekiego Wschodu jako "eliksir życia". Obok aktywności detoksykującej Beta Glucan w znaczącym stopniu pobudza układ immunologiczny skóry, aktywując w ten sposób komórki odpowiedzialne za ochronę przed alergenami. W bezpośrednim kontakcie ze skórą przywraca jej utraconą równowagę, pozostawiając uczucie stabilności, dodatkowo chroniąc przed negatywnymi skutkami promieniowania UV. Z receptury wyeliminowano: emulgatory, chemiczne konserwanty, sztuczne barwniki i substancje zapachowe.
Wskazania do zabiegu:
- skóra nadwrażliwa i alergiczna
- każdy typ skóry, w każdym wieku
- skóra sucha i podrażniona
- atopowe zapalenie skóry (AZS)
- aktywne zmiany alergiczne

Efekty zabiegu:
- poprawa nawilżenia
- złagodzenie podrażnień i stanów zapalnych
- wzrost funkcji immunologicznych skóry
- ochrona przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi

Zapraszamy do salonu Laserique na zabieg wyciszający z Beta Glucanem- można go wykonywać 1-2 razy w tygodniu.


KOSMETYKI WYKORZYSTANE PODCZAS ZABIEGU:

Ampułki z Beta Glucanem
Koncentrat substancji aktywnych przeznaczony do wszystkich typów skóry, w każdym wieku, a w szczególności problematycznych i skłonnych do alergii. Wzmacnia od wewnątrz właściwy skórze system obronny. Pomaga zablokować alergeny i uruchamia procesy naprawcze skóry.

Ampułki z Beta Glucanem- substancje aktywne:
- Beta Glucan
- aloes
- panthenol
- substancje nawilżające

Mask- maska dla skór alergicznych
Wysokiej jakości oleje roślinne stanowią bazę bogatej, kremowej maski do skór wrażliwych i alergicznych. Dostarczenie nienasyconych kwasów tłuszczowych wraz z kompleksem nawilżającym sprzyja działaniu pielęgnacyjnemu, regenerując i wygładzając cery suche, podrażnione. Beta Glucan blokuje wnikanie alergenów, ma udział w stymulacji syntezy kolagenu oraz chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania UV.

Mask- substancje aktywne:
- Beta Glucan
- olejek migdałowy
- olejek z orzechów makadamii
- skwalen
- panthenol
- Hydrolite


24 h Cream- 24-godzinny krem dla skór alergicznych
Lekka, delikatna emulsja pielęgnacyjna na bazie wysokogatunkowych olei roślinnych stanowi całodzienną ochronę do wszystkich typów skóry, a w szczególności problematycznych i skłonnych do alergii. Nieperfumowany, pozbawiony pigmentów i emulgatorów jest preparatem o dobrej tolerancji. Beta Glucan wspiera procesy odpornościowe, zabezpieczając przed kontaktem z alergenem, wpływa na syntezę kolagenu i ochrania przed destrukcyjnym wpływem promieni słonecznych.

24 h Cream- substancje aktywne:
- Beta Glucan
- aloes
- olejek z orzechów makadamii
- olejek migdałowy
- skwalen


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz